Jan Kačer/Jonny

Odkud: Hradec Králové, (příležitostně) Praha Věk: 28
Jonny je stále svědomitý hlavní vedoucí. Ve volném čase běhá, chodí po slacklajně a je tak šťastný. V pracovním čase kliká myší. Má rád sladkosti (ale nelze ho s nimi uplácet, mrk mrk) a když je řeč o Zmrzce… tu doslova miluje. Jonny doufá, že všichni vedoucí i dětičky na něj budou hodné – a on tak bude moci být hodný na ně. A jestli nevíte, jak se správně vyslovuje Jonny, tak se přijeďte zeptat na tábor :).

 

Ráchel Ridzoňová

Odkud: Praha Věk: 20
Jmenuju se Ráchel. Už skoro 2 roky studuju učitelství pro 1. stupeň a už necelých 14 let jezdím do Bělče. A už pár let mě baví zkoumat písmenka, divné znaky, jazyky, abecedy, šifry a tak vůbec. Mám ráda bělečské lesy, plnicí pera, houpání na kruzích a ragbiovku. Jsem docela milá a přívětivá, dokud se nenudím, to pak kladu šťouravé otázky. Ale děti nekoušu. Často se stane, že mě potkáte úplně bez bot a občas i s pastelkami ve vlasech.

 

LaliLali Diopová

Odkud: Mělník Věk: 20
Ahojky! V prvé řadě přeji krásný den ☻ Jmenuji se Lali (ano, je to s měkkým „I“), do Bělče jsem jezdila jako milé malé díťátko a nyní už po několikáté jako milá velká vedoucí ☻ Studuji evangelickou teologii na ETF UK. Mám moc ráda kamarády, legrácky, krávovinky, spánek, tygry, sluníčko, knížky, zpívání, naproti tomu se mi nelíbí nuda a (mimo jiné) proto jezdím do Bělče – tam se člověk nenudí.

 

Eliáš Cizl

Odkud: Praha Věk: 19
Jako vedoucí jezdím do Bělče už pár let a doufám, že i tento rok se tam dočkám dostatku akce a zábavy. Letos maturuji na jedné IT střední v Praze, svůj volný čas pak věnuji práci i zábavě na počítači. A taky mám rád sporty, nyní se už čtvrtým rokem věnuji historickému šermu. Jo a miluju hry. Čím lepší, tím lepší. Třeba tak dobrý jako v Bělči.

 

 

576Tereza Matoušová

Odkud: Mariánské Lázně Věk: 22
Ahoj, jmenuju se Tereza, říká se mi Terka nebo Terezka a pocházím z Mariánských Lázní (které jsou moc krásné, takže rozhodně doporučuji navštívit!  konec reklamy ). Momentálně  studuji v Praze na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy německý a český jazyk, což mě ohromně baví. Na tábory do Bělče jsem jezdila jako malá, ovšem s úplně jinou skupinou a nikoliv jako vedoucí, takže tento tábor bude pro mne něco úplně nového. Jestli se o mně chcete dozvědět něco víc, zeptejte se mě na táboře. Budu se těšit!

 

Marie Zemánková

Odkud: Praha Věk: 17
I když se jmenuji Marie, skoro nikdo mi tak neříká (kromě mého strejdy a pár učitelek ve škole). Většinou mě všichni nazývají Maruško nebo nějak podobně. Studuji na gymnáziu, kde máme většinu předmětů ve francouzštině, takže kdybyste si chtěli popovídat… Miluji hudbu, ať už její produkci nebo poslech. Svítákovky jsou u mě na denním pořádku. Na pár dětských bělečských táborech jsem v „mládí“ byla, i když jsem spíš odchovaná ve Velkém táboře na rodinných rekreacích. Mám ráda děti a práci s nimi, protože s nimi cítím větší svobodu než s dospěláky.

 

Vítek Jůza

Odkud: Hradec Králové Věk: 17
Ahoj, jsem Vítek a letos pojedu jako vedoucí už podruhé. Nejradši na táborech mám povídání s dětmi a hry, případně jejich vymýšlení. Jsem zvědav na nové příchozí, těším se na ty staré a doufám, že jsem zatím nezapomněl všechna jejich jména :D . Studuji v Hradci na Gymnáziu, mám rád chemii a mineralogii, rád hraji na klavír a sportuji.

 

05Pavel Řežábek

Odkud: Praha Věk: 17
Už po první třídě jsem jel poprvé do Bělče. Letos po deseti letech pojedu znovu, tentokrát ovšem jako vedoucí. Studuji na gymnáziu v Praze. Nejradši mám matematiku a fyziku. Ve volném čase se věnuji sportu. Rád žongluji a občas také vařím. Pocházím sice z Prahy, ale alespoň dva roky svého života jsem prožil na vesnici na chatě, takže úplně 100% Pražák nejsem.

 

Damaris Kopecká

Odkud: Lysá nad Labem Věk: 18
Ahojda! Jmenuju se Damaris, a tak mě někteří lidé znají prostě jako tu „holku s divným jménem“. To se mi ale nelíbí, a tak jim říkám, ať mě raději oslovují třeba Damko. A pozor  – to platí i pro vás! :) Na táboře v Bělči jsem nikdy nebyla, to ale neznamená, že jsem nikdy nebyla na žádném táboře. Pořádný tábor neodmyslitelně patří k mým prázdninám, takže už jsem moc zvědavá, jaké to bude v Bělči, a moc se tam těším! Mám ráda legraci, smích a legraci. A jídlo. Tož, abych to zkrátila. Už se nemůžu dočkat, až se spolu v lese nadlábneme borůvkama, a pak na sebe budeme vyplazovat modré jazyky!

 

Noé Elis

Odkud: Charvatce Věk: 16
Zdravím táborníci! Jmenuji se Noé. Kámoši a známí mi přezdívají Nío, ano, jako ten z Matrixu ;). Do Bělče jsem na tábor jezdil už od svých 5 let a musím říct, že mne rozhodně neomrzel a jsem rád, že zde mohu být vedoucím. Studuji na gymnáziu v Roudnici nad Labem a pocházím z úžasné vesničky jménem Charvatce. Baví mě sporty, hlavně lezení a baseball. Také jsem hudebně založen. Hraju ve dvou tělesech na trumpetu a kdybyste chtěli, mohu vám třeba zahrát Star Wars do pochodu ;)

 

 

Anna Dvořáková

Odkud: všudezdejší Věk: 16
Anna i Anička, Jilemnice i Hradec Králové, lyže i buzola, ruština i angličtina, klarinet i saxofon, knížky i divadlo, pečení i mlsání, orchestr i sólo, slzy i smích, gymnázium i ZUŠka, chemie i společenské vědy, Svíták i klasika, káva i čaj – to mě například vystihuje. Ale vystihuje mě hlavně to, že už netrpělivě vyhlížím letošní léto v Bělči. S vámi.

 

David Jun

Odkud: Svratka/Brno Věk: 22
Pocházím ze Žďárských vrchů a hraju na kytaru. Na Bělči jsem byl zatím jednou asi před čtyřmi lety a jsem rád, že se tam znovu podívám. Studuju v Brně pozemní stavitelství (jakože normální baráčky), ale kromě školy mě baví čtení, hudba, divadlo, pořádání kulturních akcí a tvoření všeho možného i nemožného. Taky hodně rád chodím po kopcích, třeba v zimě, sám, když je všude ticho. A nebo v létě, s někým, když se všude kolem mluví. To už je celkem jedno. No, těšte se, já se těším :).