Eliáš Cizl, 21

Eliáš jezdí na tábor už nějakým tím rokem. Studuje informatiku na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy. Kromě toho (a díky tomu) rád vyvíjí software a řeší matematicko-logické problémy, ale také připravuje tábory, učí programování, hraje hry – i když poslední dobou je hlavně sám vymýšlí a vyrábí, učí se nové věci a hlavně se nesnaží toho dělat moc naráz. Na Bělči se mu líbila vždycky ta odpoutanost od náročného světa, kamarádská atmosféra a také určitá tajemnost. Nikdy hned nevíte, jaké bude téma, jací vedoucí příští rok pojedou.

 

Ráchel Ridzoňová, 22

Ahoj, Ráchel je velká holka z Prahy, kterou baví houpat se na houpačkách a kreslit šipečky. O prázdninách chodí většinou bez bot, ráda přišívá knoflíky, a když má dobrý den, povídá si s dětmi. To by vlastně měla, když plánuje být paní učitelka. Ve volných chvílích studuje učitelství pro 1. stupeň a teologii. Na táboře má často plné ruce práce s doděláváním her a se vším, co se děje nebo má dít v noci. Pro ty trochu starší děti připravuje Kappa weekend.

Lalia Diopová, 22

Ahoj, mé jméno je Lali. Je mi 22 a studuji teologii na ETF. Na tenhle tábor už jezdím fakt hodně dlouho. Nejdříve jako malý člověk a teď jako trochu větší člověk, který navíc vládne tašce s pilulkami a obvazy.

A co tak ráda dělám? Pobíhám po lese, čtu si, halekám, směju se, jím, skáču, zpívám a hlavně felím na táboře v Bělči! Těším se, až si společně zablbneme.

 

Tereza Matoušová, 25

Ahoj, jmenuju se Tereza a letos už popáté plánuju objevit se na nejúžasnějším místě na světě. Kde? No přece v Bělči! Také už pátým rokem studuju český jazyk a překlad do němčiny na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Jinak ráda čtu a procházím se po krásných městech, jako je Praha, Mariánské Lázně či Vídeň, a také po přírodě – především je-li kolem mne padesát dětí.

 

Vítek Jůza, 20

Ahoj, těšíte se na Běleč? Já jo! Na běhačky, noční klid, polední klid, na všechny kamarády, co projedou, a taky na všechny šílenosti, co vymyslíme (třeba jako byl příjezd faraona na střeše auta).

Během roku byste mě našli na VŠCHT Praha, kam sice chodím prvním rokem, ale už se tam cítím jako doma. Krom chemie mě baví kameny, lezení a všemožné další sporty, hraní na klavír a povídání si s kamarády jen tak

Pavel Řežábek, 20

Ahoj, já jsem Pavel. Jsem z Prahy. Je mi dvacet let. Kromě plánování tábora se zabývám matematikou na MFF a studuji ekonomii na IESu. V létě se nejvíce těším na tábor a na dovolenou v Zanzibaru.

Damaris Kopecká, 21

Čus bus, tady Damka. Je mi 21 let a číslo 21 je moje oblíbené číslo. Myslím, že je mým oblíbeným číslem proto, že jsem se narodila 21. No zkrátka chci říct, že tohle je můj oblíbený věk. Nicméně, oblíbených věcí mám více. Ráda mám třeba šmakózní svíčkovou, jarní květiny, přídavné jméno „pošmakaný“ a v neposlední řadě čestné a správňácké holky a kluky. Nu a tak už se těším, kolik takových letos v Bělči potkám!

 

Noé Elis, 18

Nazdar! Říkají mi Noé, Nío a nejnovější přezdívka je Nokip (nyní v novém) 😀 Na tenhle tábor jezdím už strašně dlouho, hlavně jako dítě a v posledních letech jako vedoucí. Rád hraji na trubku, běhám po lese, sportuji, nebo prodávám luky. Uslyšíš o mně hlavně při večerkách a při hrách.

Anna Dvořáková, 18

Zatímco přes rok poletuji někde mezi školou v Hradci a domovem na horách, věnuji se hře v orchestru a, když napadne sníh, učím děti jezdit na lyžích, v létě obrážím tábory a celkově trávím čas v přírodě. Ráda jezdím vlaky a je mi úplně jedno, kam jedou. O tom, co mě na tom tak baví, a i o mnohém dalším se můžeme pobavit třeba na táboře.

Denis Freitas Lopes, 18

Ahoj, já jsem Denis, Déňa z rodu Friťáků. V Bělči nejsem žádným nováčkem. Od 7 let jsem nevynechal ani jeden tábor (až na jeden). Doufám, že si užijeme spolu aspoň tolik srandy, co jsem si užil já! Studuji na gymnáziu v Praze. Ve volném čase se věnuji sportu a kamarádům. Vidíme se na táboře.

Jakub Weinfurter, 18

Ahoj, jmenuji se Kuba a jsem zelenáčkem (haha) tohoto tábora. Na tábor jedu sice poprvé, ale do Bělče jezdím už od dětství. Dokonce bydlím v Třebechovicích pod Orebem, pár kilometrů od Bělče, takže jsem v podstatě místní.

Moje zájmy jsou hudba, jídlo, sport a jídlo. Nemám rád komolení svého příjmení a houby.

Nejím sladké, takže pokud mě budete chtít něčím uplatit, volte vepřový řízek. 

V novém kolektivu jsem poměrně tichý, ale časem se rozkecám, takže pokud budete chtít probírat švihlá témata typu potrava jednorožců, seriály nebo pectus excavatum, víte na koho se můžete obrátit.

 

Zuzana Strádalová, 20

Ahooj! 😊 Tam kdesi pod rouškou jsem schovaná já, Zuzka. Je mi 20, bydlím v Praze a na tomhle táboře budu letos uplně poprvé. Už teď ale vím, že to bude super!
Do Bělče už jezdím od malička a mám to tam děsně ráda! ❤
Studuju na peďáku hudebku a češtinu, pracuju v kavárně a mimo to moc ráda zpívám a hraju na všechno, co je zrovna po ruce. Taky se fakt ráda (a hodně) směju, chodím na dlouuuuuuhé procházky (ideálně v létě a bosky) a nemám ráda celer.
Těším se na Vás!